Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

„Ir visdėlto: 75-eri metai, tai tik pradžia... “

„Ir visdėlto: 75-eri metai, tai tik pradžia... “
„Ir visdėlto: 75-eri metai, tai tik pradžia... “
9.00€
Be PVM: 9.00€
  • Atsargos: Turime
  • Kodas: KN3

Galimi pasirinkimai

Aprašymas

Knyga „Ir visdėlto: 75-eri metai, tai tik pradžia...“ (antroji knyga, iš serijos „Dvasinis ir fizinis striptizas“) – au­to­biog­ra­fi­nėje kny­go­je vilnietis fotografas, leidėjas, literatas, sportininkas Valerijus Koreškovas tęsia pasakojimą apie kūno lavinimą ir savo patirtis.  Pa­sak au­to­riaus, fi­zi­nis krū­vis – pu­sė pro­to. Jam spor­tas pa­de­da kurti ir veikti ki­tose veik­lose, ki­taip ver­tin­ti iš­ky­lan­čius sun­ku­mus.
V. Koreškovas vadovaujasi Sokrato mintimis: „Pažink save. Joks vyras neturi teisės mėgėjiškai žiūrėti į fizinę kultūrą. Vyrui gėda senti, nematant to grožio ir jėgos, kurią gali pasiekti jo paties kūnas“. Šį posakį garsus senovės graikų filosofas Sokratas ištarė daugiau nei prieš 2400 metų. „Nusiteikimas lavinti tik kūną, atmetant mintį ir dvasią, žemina žmogų. Susikaupimas lavinti tik protą ir mintį kenkia ištvermei ir stiprumui. Visada ir visur reikia išlaikyti darną tarp fizinių, protinių ir dvasinių pratimų“.
V. Koreškovas yra Kultūrizmo akademijos laureatas, apdovanotas medaliu „Už ypatingus nuopelnus kultūrizmui“. Italas Biagio Filizola V. Korėškovui įteikė „Gri­mek Award“ ap­do­va­no­ji­mą už as­me­ni­nį in­dė­lį pro­pa­guo­jant kū­no kul­tū­rą bei spor­tą.

Autorius: Valerijus Koreškovas
Leidėjas: V. Koreškovo PĮm. „Fodijas“
Metai: 2016
Puslapiai: 147
ISBN: 978-9986-33-041-7
Formatas: 14,6 x 21,5 x 1 cm, minkšti viršeliai.
Kalba: Lietuvių