JAY CUTLER’IUI – KULTŪRIZMO AKADEMIJOS AUKSINIS ŽENKLAS

JAY CUTLER’IUI – KULTŪRIZMO AKADEMIJOS AUKSINIS ŽENKLAS

 

Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba amerikiečiui IFBB Pro atletui, 4 kartus Mr. Olympia titulo laimėtojui (2007, 2008, 2010, 2011) Jay Cutler’iui įteikė Kultūrizmo akademijos vardinį, auksinį ženklą „Už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo sporto šaką“. KA nuotrauka, 2023-04-14

 

2023 m. balandžio 13–16 d. Kelne (Vokietija) įvyko tarptautinė paroda FIBO. Ši paroda yra pirmaujanti pasaulyje kūno rengybos ir sveikatingumo srityje. Parodos vizija – stiprus kūno rengybos sektorius ir sveika visuomenė.  Aktyvumas ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbiausias šiuolaikiniame gyvenime. Toks ir buvo svarbiausias FIBO parodos 2023 m. akcentas.

FIBO parodoje Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba amerikiečiui IFBB Pro atletui 4 kartus Mr. Olympia titulo laimėtojui (2007, 2008, 2010, 2011) Jay Cutler’iui įteikė vardinį, auksinį ženklą „Už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo sporto šaką“. Keturių Mr. Olympia titulų savininkas J. Cutler’is labai domėjosi Lietuvos kultūrizmo sportininkais ir jų pasiekimais.

FIBO parodoje buvo 10 pagrindinių paviljonų (kongreso centro, crossfit’o ir grupinių užsiėmimų, inovacijų, treniruoklių, kūno rengybos ir kultūrizmo, maisto papildų ir kt.). Didžiausią susidomėjimą tarp parodos lankytojų sulaukė kultūrizmo ir maisto papildų paviljonas. Parodoje dalyvavusios įmonės tinkamai pasiruošė, o parodos rengėjai sudarė puikias galimybes surengti didelį šou. Jame dalyvavo daug lankytojų, kurie norėjo susitikti, pabendrauti, nusifotografuoti, gauti autografą su žymiausiais kūno rengybos ir kultūrizmo sportininkais iš įvairių šalių. Įmonių stenduose ir parodoje galima buvo sutikti J. Cutler’į, Brandon’ą Curry’į, Kevin‘ą Levron‘ą, William’ą Bonac’ą, Chris'ą Cormier'ą, Thomas'ą Scheu, Breon’ą Ansley, Rubiel’ą Mosquera, Jeremy Buendia, Big’ą Ramy, Big’ą Khalid’ą, Shaun’ą Clarida, Andrea Shaw,  Shawn’ą Ray, Derek’ą Lunsford’ą, Kai Greene’ą, Dennis'ą James'ą, Dennis'ą Wolf'ą, Ronny Rockel'ą, Regan’ą Grimes’ą, Nathan’ą De Ashą, Wesley’į Vissers’ą, Matthias’a Botthof’ą, Anton’ą Bippus’ą, Blessing’ą Awodibu’ą ir kt. Norint nusifotografuoti ar gauti autografą iš pasaulinės kultūrizmo įžymybės teko palaukti eilėje po kelias valandas. Ypač vokiečiai palaikė savus sportininkus Markus’ą Ruhl’ą ir Urs’ą Kalecinski. Pastarųjų sportininkų stendai buvo spūstyse po kelis šimtus kultūrizmo aistruolių. Norinčių nusifotografuoti ir gauti autografą iš sportininkų buvo tiek daug, kad paskutinę FIBO parodos dieną U. Kalecinski autografus dalijo už parodos rūmų – gatvėje. Vakarais FIBO parodai užsidarius, smalsuoliai galėjo sportuoti su kultūrizmo įžymybėmis Kelno sporto klubuose (Kraft Stadion, Training Slager ir kt.).
Kita FIBO paroda vyks 2024 m. balandžio 11–14 d. Kelne (Vokietija).

Kultūrizmo akademojos laureatai: www.kulturizmoakademija.lt/apie-mus/apdovanojimai