LEIDINYS „KULTŪRIZMO AKADEMIJA“

LEIDINYS „KULTŪRIZMO AKADEMIJA“

Leidinio „Kultūrizmo akademija“ pirmojo numerio viršelio pirmasis ir ketvirtasis puslapiai, 2021 m.


Pirmame leidinyje „Kultūrizmo akademija“, rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą. Tai vienintelis tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, leidžiamas popierine ir elektronine versija.
Šiame leidinyje savo sukaupta patirtimi pasidalino čempionai, treneriai, mokslininkai, mitybos, sveikos gyvensenos ir kt. specialistai. Straipsnių autoriai puikiai padirbėjo ir suteikė Jums galimybę susipažinti su naujausiomis sporto, treniravimo, mitybos, maisto papildų, sveikos gyvensenos ir kt. naujovėmis. Leidinyje taip pat yra pateikta informacija apie pagrindines kultūrizmo varžybas Lietuvoje ir pasaulyje. Skaitytojus taip pat supažindinsime su absoliučiu Europos vyrų kultūrizmo čempionu Justu Poliaku.
„Kultūros akademijos“ rubrikos: Akademija, Laureatai, Varžybos, Sveikatingumas, Receptas, Kalendorius, Tema, Treniruotė, Pratimas, Trenerio patarimai, Stipruolių orbita, Istorija, Kaleidoskopas.
Leidinys „Kultūrizmo akademija“, 1 / 2021
Norintys skaityti leidinį „Kultūrizmo akademija“ prašome rašyti e. paštu: info@kulturizmoakademija.lt. Prašome nurodykite kokia forma norite skaityti leidinį (popierine ar elektronine).