LEIDINYS „KULTŪRIZMO AKADEMIJA“

LEIDINYS „KULTŪRIZMO AKADEMIJA“

 Viršelio 4 puslapyje Vladas Kapsevičius 1951–2018. Valerijaus Koreškovo nuotrauka. Viršelio 1 puslapyje Andrius Talačka ir Viktorija Volodkovič sporto klube RE.FORMATE. Vyginto Sereikos vs-foto.lt nuotrauka.

Šių metų rudenį planuojame parengti leidinio „Kultūrizmo akademija“ antrąjį numerį. Tai vienintelis leidinys Lietuvoje popierine forma, kuriame rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą. Jei norite iš anksto užsisakyti leidinio „Kultūrizmo akademija“ antrąjį numerį (popierine forma), tai jo kaina – 4,50 Eur (išankstinė prenumerata) ir siuntimas 2,00 Eur. Iš viso 6,50 e. Galima iš anksto užsisakyti leidinio „Kultūrizmo akademija“ antrojo numerio elektroninę formą. Kaina – 2,50 Eur.

Mokėjimo rekvizitai
Gavėjas: Kultūrizmo akademija;
Gavėjo bankas: SEB bankas, AB;
Banko kodas: 70440;
SWIFT kodas: CBVILT2X;
Sąskaita: LT407044090101757275;
Paskirtis – leidinys. 

Lauksime pavedimo kopijos, pasirinkto paštomato adreso ir telefono numerio, kuriuo paštomatas SMS žinute praneš apie pristatytą siuntą. Jei leidinį norite gauti Lietuvos paštu, prašome nurodykite tikslų savo adresą. Iš karto informuosime, kai tik išsiųsime leidinį.  Norintys užsiprenumeruoti leidinį „Kultūrizmo akademija“ prašome rašyti e. paštu: info@kulturizmoakademija.lt. Prašome nurodykite kokia forma norite skaityti leidinį (popierine ar elektronine). Dėkojame!