Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

Leidyba

Leidinio „Kultūrizmo akademija“ pirmojo numerio viršelio pirmasis ir ketvirtasis puslapis, 2021 m.

Leidinys „Kultūrizmo akademija“ – vienintelis leidinys Lietuvoje popierine ir elektronine forma (abi jos turi ISSN kodą), kuriame rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą. Tai oficialus Kultūrizmo akademijos leidinys, kuriame savo sukaupta patirtimi pasidalino čempionai, treneriai, mokslininkai, gydytojai, dietistai, mitybos, sveikos gyvensenos ir kt. specialistai. Spausdinami straipsniai Jums suteiks galimybę susipažinti su naujausiomis treniruočių, mitybos, maisto papildų ir kt. naujovėmis ir aktualijomis. Taip pat rašoma apie pagrindines kultūrizmo, fitneso varžybas ir kitus jėgos sportus, žymiausius sportinininkus bei jų paseikimus.
Leidinio „Kultūrizmo akademija“ rubrikos:  „Personalija“,  „Tema“, „Sveikatingumas“,  „Trenerio patarimai“,  „Diestisto patarimai“, „Receptas“, „Treniruotė“,  „Pratimas“,  „Istorija“, „Varžybos“, „Moterims“, „Stipruolių orbita“, „Geležinis kumštis“ „Kaleidoskopas“, „Akademija“ „Laureatai“ ir kt.

Galite įsigyti leidinio „Kultūrizmo akademija“ antrąjį numerį (2 / 2022).  Leidinio popierines formos kaina – 9,00 Eur, elektroninės formos kaina – 3,00 Eur. Mokėjimo pavedimą prašome atlikite į Kultūrizmo akademijos nurodytą sąskaitą. Atlikus pavedimą informuokite mus e. paštu: info@kulturizmoakademija.lt, įsigijus popierinę formą, nurodykite pašto adresą ir kodą, kam išsiųsti leidinį.

Taip pat galite iš anksto užsisakyti leidinio „Kultūrizmo akademija“ trečiąjį numerį (3 / 2023, popierine ir elektronine forma). Išankstinės leidinio popierinės formos prenumeratos kaina – 6,50 Eur. Išankstinės leidinio elektroninės formos prenumeratos kaina – 2,00 Eur.

Mokėjimo rekvizitai
Gavėjas: Kultūrizmo akademija
Gavėjo bankas: SEB bankas, AB
Banko kodas: 70440
SWIFT kodas: CBVILT2X
Sąskaita: LT407044090101757275
Paskirtis – leidinys

 Leidinio „Kultūrizmo akademija“ 1 / 2021 elektroninę versiją galima atsisiųsti paspaudus čia.

 Leidinys „Kultūrizmo akademija“ 2 / 2022

 Leidinys „Kultūrizmo akademija“ 3 / 2023