Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

Simbolika

Kultūrizmo akademijos herbas


Herbo aprašymas: juodame lauke – trys auksinės kometos, dvi viršuje ir viena apačioje.
Įteisinimas: Heraldikos akademijos teikimu Kultūrizmo akademijos herbas 2021-07-28 patvirtintas ir įregistruotos Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto Juridinių asmenų herbų registre, registro Nr. JAH-21/5.

Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto registras: www.ghvi.lt


Kultūrizmo akademijos herbinė reprezentacinė vėliava


Vėliavos aprašymas: baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas auksinės spalvos virvele. Jame juodas stulpas (1/2 audeklo ilgio) su herbo figūra. Vėliavos pločio ir ilgio santykis – 5:6. Kotas natūralaus medžio, viršūnėje - auksinis ietigalis. Koto viršuje prie ietigalio rišamos auksinės spalvos virvelės su kutais.
Įteisinimas: Veksilologijos akademijos teikimu Kultūrizmo akademijos reprezentacinė vėliava 2021-12-10 patvirtinta ir įregistruota Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto Juridinių asmenų vėliavų registre, registro Nr. JAV-21/4.

Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto registras: www.ghvi.ltKultūrizmo akademijos herbinė lauko vėliava


Vėliavos aprašymas: baltos spalvos audeklas, jame juodas stulpas (1/2 audeklo ilgio) su herbo figūra. Vėliavos pločio ir ilgio santykis – 3:5. 
Įteisinimas: Veksilologijos akademijos teikimu Kultūrizmo akademijos lauko vėliava 2021-12-10 patvirtinta ir įregistruota Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto Juridinių asmenų vėliavų registre, registro Nr. JAV-21/4.

Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto registras: www.ghvi.lt

Herbo ir herbinių vėliavų autoriai: Žydrūnas Strumila ir Paulius Vaniuchinas.