Leidyba

Leidinyje „Kultūrizmo akademija“ rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą. Tai oficialus Kultūrizmo akademijos pusmetinis leidinys. 2021-06-08 Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka  leidiniui „Kultūrizmo akademija“ suteikė kodus: ISSN 2783-5707 (brūkšninis kodas: 97727835700010).  Taip pat leidinį „Kultūrizmo akademija“ bus galima skaityti ir internete. Šiam leidiniui „Kultūrizmo akademija“ (Online) taip pat sutiektas kodas ISSN 2783-5715.

Leidinyje „Kultūrizmo akademija“ savo sukaupta patirtimi pasidalins čempionai, treneriai, mokslininkai, mitybos, sveikos gyvensenos ir kt. specialistai. Spausdinami straipsniai Jums suteiks galimybę susipažinti su naujausiomis treniravimo, sveikos mitybos, maisto papildų ir kt. naujovėmis. Taip pat bus rašoma apie pagrindines kultūrizmo ir fitneso varžybas ir jų prizininkus.

Ledinio „Kultūrizmo akademija“ rubrikos:  „Personalija“,  „Tema“, „Sveikatingumas“,  „Treniruotė“,  „Pratimas“,  „Istorija“, „Varžybos“, „Trenerio patarimai“,  „Stipruolių orbita“, „Kaleidoskopas“, „Laureatai“, „Receptas“ ir kt.