EBFF EUROPOS ČEMPIONATAS

Julita Ciūnytė ir Andrius Talačka mišrių porų čempionate iškovojo aukso medalius. East Labs nuotrauka.

EBFF (European Bodybuilding & Fitness Federation) Europos čempionatas (toliau – EČ) vyko 2022 m. gegužės 5–9 d. Santa Susannoje (Ispanija), kuriame rungtyniavo jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų amžiaus atletai. Lietuvos nacionalinę rinktinę sudarė 21 atletas. Europos suaugusiųjų čempionais tapo Julita Ciūnytė ir Andrius Talačka (mišrios poros), Darius Kirvela (vyrų figūra iki 179 cm) ir Rokas Čiapas (naujokų kultūrizmas).
Galutinėje EČ rikiuotėje Lietuvos kultūrizmo rinktinė tarp 31 Europos šalies iškovojo 11 vietą. Lietuvos fitneso komanda tarp 29 Europos šalių pelnė 9 vietą, jaunimo ir veteranų čempionate tarp 35 komandų užėmė – 13 vietą. Iš viso EČ lietuviai iškovojo 9 medalius (4 aukso, 3 sidabro, 2 bronzos) ir vieną absoliutaus nugalėtojo titulą.
Pernai EČ Lietuvos rinktinė pelnė 12 medalių: 2 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medalius.
Varžybų rezultatai: kultūrizmas, fitnesas, jaunimas ir veteranai.