EUROPOS FIT MODELIO ČEMPIONATE – 3 MEDALIAI!

Fit Model ūgio kategorija iki 172 cm. Iš kairės: Ida Jokinen (Suomija), Ines Cerezo (Ispanija), Samanta Šneliūtė (Lietuva), Karoliina Liitmaa (Estija), Maryna Polapa (Ukraina) ir Izaskun Iriarte (Ispanija). East Labs nuotrauka.

2022 m. gegužės 27–29 d. Taline (Estija) įvyko Europos Fit Model čempionatas. Čempionate dalyvavo 54 sportininkai iš 9 šalių. Sportininkai rungtyniavo vetaranių ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Lietuvos nacionalinę rinktinę atstovavo 5 sportininkės. Europos Fit Model suaugusiųjų čempionate Lietuvos sportininkės iškovojo du sidabro medalius: Samanta Šneliūtė (iki 172 cm) ir Diana Skukauskaitė (iki 164 cm). Pastaroji sportininkė Europos Fit Model veteranių čempionate iškovojo aukso medalį. Komandų įskaitoje Lietuvos nacionalinė rinktinė iškovojo trečią vietą. Varžybų rezultatus galima atsisiųsti paspaudus: Europos Fit Model čempionatas.

Karoliina Liitmaa

Absoliuti Europos Fit Model čempionė – Estijos sportininkė Karoliina Liitmaa. East Labs nuotrauka.