FORUME DALYVAVO KULTŪRIZMO PROFESIONALAI

FORUME DALYVAVO KULTŪRIZMO PROFESIONALAI

Kultūrizmo forumo dalyviai (iš kairės): prof. Nerijus Masiulis, Marius Blaževičius, IFBB Pro sportininkė Inga Neverauskaitė, Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba, Andrius Talačka, Skaistė Danilevičiūtė, Lukas Smagurauskas, IFBB Pro sportininkas Dainius Barzinskas, Gediminas Adomaitis ir forumo moderatorius Lukas Jaliūnas.

 

Kultūrizmo akademija 2022 m. lapkričio 26 d. Vilniuje sporto klube „SkyGym“ suorganizavo antrąjį „Kultūrizmo seminarą ir forumą“, kuris buvo labai sėkmingas. Jame dalyvavo daug dalyvių, žymiausi treneriai ir sportininkai. „Kultūrizmo seminare ir forume“ buvo aptarta kaip auginti raumenis ir rengtis kultūrizmo varžyboms nekenkiant savo sveikatai. Kultūrizmo čempionai, treneriai, dietistai pasidalino savo patirtimi, mokė pratimų taisyklingos atlikimo technikos ir atskleidė savo sėkmės paslaptis.

„Kultūrizmo seminaro ir forumo“ pradžioje Kultūrizmo akademijos vardiniu, auksiniu ženklu  „Už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo sporto šaką“ buvo apdovanoti: kultūrizmo komandos „Team kūno kultas“ įkūrėjas, vadovas ir kultūrizmo treneris Marius Blaževičius ir sporto klubo „SkyGym“ vadovas Marius Daubaras.
Pirmoje sesijoje buvo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai: lektoriai – Lietuvos sporto universiteto prof. Nerijus Masiulis („Pristabdytos kraujotakos metodo nauda didelio meistriškumo sportininkams: praktinis pritaikymas“), bikinio fitneso sportininkė, dietistė Skaistė Danilevičiūtė („Bikinio fitneso moterų treniruočių ypatumai prieš varžybas“) ir figūros sportininkas, treneris Renatas Suleimanovas („Vyrų figūros sportininkų treniruočių ypatumai prieš varžybas“).
Antroje sesijoje – kultūrizmo forumas. Diskusijos tema „Kaip padidinti kūno raumenų apimtis tausojant sveikatą?“. Kultūrizmo forume dalyvavo ir savo įžvalgomis, patirtimi pasidalino: Lietuvos sporto universiteto prof. N. Masiulis, treneris M. Blaževičius, IFBB Pro sportininkė Inga Neverauskaitė, kultūristas Andrius Talačka, dietistė S. Danilevičiūtė, kultūristas Lukas Smagurauskas, IFBB Pro sportininkas, treneris Dainius Barzinskas ir treneris Gediminas Adomaitis. Kultūrizmo forumą moderavo Kultūrizmo akademijos soc. medijų vadovas Lukas Jaliūnas.
Trečioje – paskutinėje sesijoje – teorinės ir praktinės paskaitos. Jų lektoriai – L. Smagurauskas („Vyrų kultūristų kojų raumenų treniravimo ypatumai“) ir D. Barzinskas („Vyrų kultūristų rankų raumenų treniravimo ypatumai“).

Renginio metu dalyviai vaišinosi sveikais Fitsport.lt sveikuoliškais užkandžiais ir Skaistės Danilevičiūtės pagamintais baltyminiais batonėliais Skyfood.lt. Kultūrizmo seminare buvo pristatytas leidinys „Kūno dienoraštis“, kurio autorė – Alina Adomaitienė. „Kultūrizmo seminaro ir forumo“ dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

Neverauskaitė Bimba Kultūrizmo akademija
Kultūrizmo akademijos pirmasis leidinys Kultūrizmo akademija IFBB Pro sportininkės Ingos Neverauskaitės rankose ir Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba

Bimba Suleimanovas Kultūrizmo akademija
Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba (kairėje) ir Lietuvos, Europos ir pasaulio absoliutus vyrų figūros čempionas, treneris Renatas Suleimanovas

Kūno dienoraštis Kultūrizmo akademija
Leidinio „Kūno dienoraščio“ autorė Alina Adomaitienė ir Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba

Kultūrizmo akademija dovanosKultūrizmo renginyje buvo leidinių, knygų ir Valstybinės maisto ir veterinatijos tarnybos reprezentacinių dovanėlių! Tado Vaškelio nuotraukos

Kultūrizmo seminaro ir forumo partneriai:

VMVT_logo_spalvotas_be_fono_WEB
skygym logos

 fitsport
       

 rbimba

Daugiau informacijos apie Kultūrizmo seminarą ir forumą skaitykite:
www.facebook.com/KulturizmoAkademija
https://www.instagram.com/lietuvoskulturizmoakademija/
https://www.facebook.com/asmeninistreneris