Svorio kategorija iki 100 kg prizininkai. Iš kairės: Arber'as Xhemalallari'is (6 vieta), Viktor'as Tverdokhlib'as (4 vieta), Gražvydas Grubas (2 vieta), Heorhii'is Barsukov'as (1 vieta), Andrius Talačka (3 vieta), Mojtaba Arzeshmand'as (5 vieta).

Santa Susannoje (Ispanija) 2023 m. spalio 31 d. – lapkričio 6 d. įvyko IFBB pasaulio kultūrizmo čempionatas ir pasaulio fitneso taurės varžybos, kuriose varžėsi beveik 1700 atletų. Čempionato metu vyko IFBB kongresas, kuriame dalyvavo per 100 šalių. Kongrese Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentei Sandrai Martinkienei buvo įteiktas IFBB prezidento dr. Rafael'io Santonja'os medalis ir diplomas. Lietuviai pasaulio vyrų kultūrizmo čempionate iškovojo tris bronzos ir vieną sidabro medalius.
Pasaulio vyrų kultūrizmo čempionate bronzos medalius laimėjo: Justas Poliakus (iki 95 kg), Dainius Sakalauskas (klasikinės figūros virš 180 cm), sidabro medalį iškovojo Gražvydas Grubas (iki 100 kg). Pastaroje svorio kategorijoje dalyvavęs Andrius Talačka surinko tiek pat taškų kaip G. Grubas ir iškovojo bronzos medalį. A. Talačka pasaulio veteranų čempionate (amžiaus grupė 40–44 m., virš 90 kg) pelnė sidabro medalį.
„Games“ klasikinio kultūrizmo (virš 175 cm) ir klasikinio kultūrizmo (virš 180 cm) ūgio kategorijose ketvirtąsias vietas iškovojo Gedvydas Norkevičius. Šeštą vietą vyrų kultūrizmo svorio kategorijoje iki 90 kg pelnė Andrius Didžbalis.
Nuoširdžiai sveikiname pasaulio kultūrizmo čempionato prizininkus, jų trenerius Rinaldą Česnaitį, Arūną Vandį, Tomą Petroką, Marių Blaževičių. Komandinėje įskaitoje Lietuvos vyrų kultūrizmo rinktinė užėmė 7-ą vietą. Pasaulio čempionato ir pasaulio fitneso taurės varžybų rezultatus galima atsisiųsti paspaudus čia.
Pasaulio vyrų kultūrizmo čempionais yra tapę: Olegas Žuras (2004, per 90 kg ir absoliutus), Rolandas Pocius (2007, per 100 kg), Gražvydas Grubas (2022, 100 kg) ir Karolis Linkevičius (2022, 85 kg ir absoliutus).

Svorio kategorija iki 95 kg prizininkai. Iš kairės: Mehdi'is Arzeshmand'as (2 vieta), Behzad'as Tangsiri'is (1 vieta), Justas Poliakus (3 vieta). EastLabs nuotrauka.