III KULTŪRIZMO SEMINARAS IR FORUMAS

III KULTŪRIZMO SEMINARAS IR FORUMAS

Kultūrizmo forumo dalyviai sporto klube „The Muscle Makers“ (iš kairės): Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba, Arvydas Mickus, Ilana Kinderė, Andrius Talačka, Karolis Linkevičius ir Kultūrizmo akademijos soc. medijų vadovas, forumo moderatorius Lukas Jaliūnas. KA nuotrauka.

 Kultūrizmo akademija 2023 m. vasario 11 d. Vilniuje sporto klube „The Muscle Makers“ suorganizavo trečiąjį „Kultūrizmo seminarą ir forumą“, kuriame dalyvavo žymiausi Lietuvos treneriai ir sportininkai. „Kultūrizmo seminare ir forume“ buvo pristatytas naujausias leidinys „Kultūrizmo akademija“.

„Kultūrizmo seminaro ir forumo“ pradžioje Kultūrizmo akademijos vardiniu, auksiniu ženklu  „Už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo sporto šaką“ buvo apdovanoti: sporto klubo „The Muscle Makers“ vadovė Jelena Fedosejeva, Lietuvos absoliutus vyrų kultūrizmo čempionas, sporto klubo „Progresas“ vadovas, treneris Arvydas Mickus, pasaulio vyrų kultūrizmo čempionas Gražvydas Grubas ir absoliutus pasaulio vyrų kultūrizmo čempionas Karolis Linkevičius.
Pirmoje seminaro sesijoje buvo kultūrizmo forumas. Diskusijos tema „Kaip sumažinti riebalinį audinį neprarandant kūno raumenų apimčių?“. Kultūrizmo forume dalyvavo ir savo įžvalgomis, patirtimi pasidalino: A. Mickus, K. Linkevičius, asmeninė trenerė Ilana Kinderė, Lietuvos absoliutis vyrų kultūrizmo čempionas Andrius Talačka. Kultūrizmo forumą moderavo Kultūrizmo akademijos soc. medijų vadovas Lukas Jaliūnas.
Antroje seminaro sesijoje – teorinė paskaita. Lektorius – sveikatos technologas, asmeninis treneris Igoris Opriško, kuris skaitė pranešimą „Biologiniai tyrimai ir jų monitoringas sportininkų tarpvaržybiniame ir priešvaržybimaine treniruočių laikotarpyje“.
Trečioje seminaro sesijoje – praktinės pratybos. Jų lektoriai – I. Kinderė („Moterų kojų ir pilvo raumenų treniravimo ypatumai“), G. Grubas („Nugaros raumenų treniravimo ypatumai“) ir A. Mickus („Palaipsniui didėjančio intensyvumo treniruotė. Pečių ir trigalvio žasto raumenų bei nugaros ir dvigalvio žasto raumenų treniravimas“).
Kultūrizmo seminare ir forume buvo pristatytas naujas leidinio „Kultūrizmo akademija“ numeris (apimtis – 100 pusl.), kuriame rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą. Tai vienintelis tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, leidžiamas popierine ir elektronine forma. Šiame leidinyje savo sukaupta patirtimi pasidalino čempionai, treneriai, mokslininkai, gydytojai, mitybos, sveikos gyvensenos ir kt. specialistai. Straipsnių autoriai puikiai padirbėjo ir suteikė puikią galimybę susipažinti su naujausiomis sporto, treniravimo, mitybos, maisto papildų, sveikos gyvensenos ir kt. naujovėmis. 
Renginio metu dalyviai buvo pavaišinti Fitsport.lt batonėliais. „Kultūrizmo seminaro ir forumo“ dalyviams buvo įteikti pažymėjimai. Kultūrizmo akademija dėkoja už pagalbą organizuojant renginį sporto klubui „The Muscle Makers“, Vilniaus kolegijai, fitsport.lt, Mesk svorį ir būk sveikesnis ir rbimba.lt.

Ilana Kinderė

Sporto klube „The Muscle Makers“ Kultūrizmo seminaro lektrorė, asmeninė trenerė Ilana Kinderė įsimažino su naujausiu Kultūrizmo akademijos leidiniu. KA nuotrauka.

Talačka Volodkovič Bimba
Sporto klube „The Muscle Makers“ (iš kairės): Andrius Talačka ir Viktorija Volodkovič laiko rankose leidinio „Kultūrizmo akademija“ antrąjį numerį ir šio leidinio sudarytojas Remigijus Bimba. KA nuotrauka.

Kultūrizmo seminaro ir forumo partneriai:

mm fitsport rbimba

Daugiau informacijos apie Kultūrizmo seminarą ir forumą skaitykite:
www.facebook.com/KulturizmoAkademija
https://www.instagram.com/lietuvoskulturizmoakademija/
https://www.facebook.com/asmeninistreneris