ĮKURTA KULTŪRIZMO AKADEMIJA

ĮKURTA KULTŪRIZMO AKADEMIJA

Remigijus Bimba 2019 m. įsiamžino prie pirmosios Olimpinių žaidynių vėliavos, kuri buvo iškelta 1920 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Antverpene. Olimpinių žaidynių vėliava saugoma Antverpeno archyve (Belgija).

Kultūrizmo akademija informuoja, kad nuo 2021 m. kovo 31 d., pareigas pradėjo eiti naujas Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba.

Remigijus Bimba yra Lietuvos kūno kultūros akademijos (dabar – Lietuvos sporto universitetas) kūno kultūros ir sporto alumnas. Per tris dešimtmečius R. Bimba sukaupė didelę darbo patirtį. Dirbo Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Trenerių tarybos pirmininku, Teisėjų kolegijos pirmininku, Lietuvos nacionalinės kultūrizmo ir fitneso rinktinės vyriausiuoju treneriu. Pastaruosius penkerius metus buvo Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjungos oficialaus leidinio „Sąjungos balsas“ sudarytojas ir redaktorius. Nuo 2003 m. yra IFBB tarptautinės kultūrizmo ir fitneso kategorijos teisėjas. Organizuoja ir sistemingai vykdo trenerių mokymus, rūpinasi jų kvalifikacijos kėlimu.

„Didelė garbė būti išrinktu Kultūrizmo akademijos vadovu. Tai labai rimtos pareigos ir pasitikėjimas. Esu įsitikinęs, kad sugebėsiu įgyvendinti Kultūrizmo akademijos planus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – teigia R. Bimba.