KULTŪRIZMO AKADEMIJA ATVĖRĖ NAUJĄ SEZONĄ

KULTŪRIZMO AKADEMIJA ATVĖRĖ NAUJĄ SEZONĄ

Sveikatingumo profesionalų forumo dalyviai. Iš kairės: Kultūrizmo akademijos soc. medijų projektų vadovas, forumo moderatorius Lukas Jaliūnas, Mantas Paulauskas, Valerijus Koreškovas, dr. Inga Lukonaitienė, prof. Nerijus Masiulis, Rūta Feldmanaitė Čaikovskienė, Olga Barkovska ir Gabrielė Turlinskienė. KA nuotrauka.

Kultūrizmo akademija 2022 m. rugsėjo 10 d. Vilniuje suorganizavo Sveikatingumo seminarą ir forumą.  Renginyje dalyvavo sveikatingumo, fizinio parengimo, sporto, kūno rengybos, kultūrizmo, grupinių užsiėmimų treneriai, instruktoriai, asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, fizinio ugdymo mokytojai ir kiti sveikatingumo profesionalai iš visos Lietuvos. Sveikatingumo seminare buvo teorinės ir praktinės paskaitos. Mokymuose aptartos mitybos, maisto papildų, treniruočių planavimo, treniravimo naujovės ir aktualijos. Sveikatingumo profesionalų forume dalyvavo valstybinių organizacijų atstovai ir visuomenininkai.

I sesijoje – teorinės paskaitos. Pranešimus skaitė: dr. Inga Lukonaitienė („Monitoringas sporte: krūvio ir atsako į krūvį sekimas ir vertinimas“), prof. Nerijus Masiulis („Raumenų ir smegenų sąveika krūvio metu: efektyviausi metodai raumenų masei, jėgai ir sveikatai pagerinti“ ir dr. Petras Minderis („Ką žinote apie mitybą greičiausiai yra netiesa ir kaip atskirti bei suprasti gerą mitybos mokslą“).

Minderis Bimba Lukonaitienė MasiulisDr. Petras Minderis, Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba, dr. Inga Lukonaitienė ir prof. Nerijus Masiulis. Žygimanto Bataičio nuotr.

II sesijoje – Sveikatingumo profesionalų forumas. Forume dalyvavo:
Gabrielė Turlinskienė (Vilniaus kolegijos, Sveikatos priežiūros fakulteto, Partnerysčių ir praktinio mokymo skyriaus vedėja);
Olga Barkovska (Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė);
Rūta Feldmanaitė Čaikovskienė (fizinio ugdymo mokytoja metodininkė, nacionalinės kategorijos orientavimosi sporto trenerė, CANTIENICA® metodo instruktorė);
Mantas Paukauskas (buvęs ilgametis viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ vadovas. Naujos sporto šakos Lietuvoje pickeleball sporto federacijos projektų vadovas);
Valerijus Koreškovas (fotografas, leidėjas, literatas, sportininkas. Kultūrizmo akademijos medalio „Už ypatingus nuopelnus kultūrizmui“ laureatas. 82 m. amžiaus dalyvauja lengvosios atletikos ir sunkiosios atletikos senjorų varžybose);
prof. Nerijus Masiulis (Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas, Lietuvos sporto universitetas);
dr. Inga Lukonaitienė (Inovacijų ir sporto mokslo institutas, Lietuvos sporto universitetas).
Forumą moderavo Kultūrizmo akademijos soc. medijų projektų vadovas Lukas Jaliūnas.

Forumo dalyviai
Sveikatingumo profesionalų forumo dalyviai diskusijų metu. Iš kairės: Mantas Paulauskas, Valerijus Koreškovas, dr. Inga Lukonaitienė, prof. Nerijus Masiulis, Rūta Feldmanaitė Čaikovskienė, Olga Barkovska ir Gabrielė Turlinskienė. KA nuotrauka.

III – paskutinėje sesijoje – praktiniai užsiėmimai. Lektorai – treneris Gediminas Adomaitis („Mobilumo treniruočių taikymas sveikatingumo ir sportinėse treniruotėse“) ir kineziterapeutė Ramunė Komžienė („Kūno stabilumo lavinimas ir funkcinių pratimų parinkimas“).
Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba apdovanojo prof. Nerijų Masiulį ir dr. Petrą Minderį vardiniu, auksiniu ženklu „Už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo sporto šaką“. Renginio metu dalyviai vaišinosi sveikais „Fitsport.lt“ batonėliais. Sveikatingumo seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

Adomaitis Komžienė Bimba
Treneris Gediminas Adomaitis, kineziterapeutė Ramunė Komžienė ir Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba. KA nuotrauka.

  VIKO VMVT reprezentacinės dovanos
Vilniaus kolegijos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos reprezentacinės dovanos renginio dalyviams. KA nuotrauka.

Sveikatingumo seminaro ir forumo partneriai:

  VMVT_logo_spalvotas_be_fono_WEBViko  fitsport  rbimba

Daugiau informacijos apie sveikatingumo seminarą ir forumą skaitykite:
www.facebook.com/KulturizmoAkademija
https://www.instagram.com/lietuvoskulturizmoakademija/
https://www.facebook.com/asmeninistreneris