KULTŪRIZMO AKADEMIJOS PARTNERIS – VALSTYBINĖ MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBA

KULTŪRIZMO AKADEMIJOS PARTNERIS – VALSTYBINĖ MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBA

Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Mantas Staškevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį / Kultūrizmo akademijos nuotrauka.

 

2021 m. lapkričio 30 d. Vilniuje Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – VMVT). Bendradarbiavimo sutarties pasirašymo metu dalyvavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Aistė Prielgauskaitė, atstovas spaudai Rosvaldas Gorbačiovas ir direktorius Mantas Staškevičius. Suvienijus abiejų organizacijų pastangas, darbą ir žinias, bus siekiama abipusiškai keistis aktualia informacija apie maisto, geriamo vandens, maisto papildų saugos, kokybės, ženklinimo bei kitų privalomų reikalavimų laikymąsi ir vartotojų teisių apsaugą.

„Siekiame, kad mūsų skleidžiama informacija sporto bendruomenei, ypač aukšto meistriškumo sportininkams, taip pat ir sveika mityba besidomintiems žmonėms būtų tiksliausia ir teisingiausia. Turime tikslą kartu bendradarbiaujant su Tarnybos specialistais, atsakingais už maisto produktų, papildų saugą ir notifikavimą rengti ir viešinti publikacijas, rengti mokymus apie tai, ką vartotojai privalo žinoti, norėdami pasirinkti ir įsigyti saugius, sveikus maisto produktus, papildus, geriamąjį vandenį, skleisti kitą su maisto sauga susijusią aktualią informaciją. VMVT specialistų žinias maisto saugos srityje laikome vienu vertingiausių ir patikimiausių informacijos šaltinių“, – teigė Remigijus Bimba, Kultūrizmo akademijos prezidentas.

„Šio bendradarbiavimo idėja kilo pastebint, kad žmonėms tampa vis sunkiau atsirinkti teisingą ir tikslią informaciją, susijusią su sveikata, sveika mityba ir gyvensena, teisingu maisto papildų vartojimu. Socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos kanaluose gausu įrašų ir publikacijų apie sveikatą, sveiką mitybą, o vitaminus, maisto papildus, kitus sveikatai naudingus produktus vartotojams vis dažniau, pasiremdami savo „asmenine patirtimi“ siūlo įsigyti žmonės, kurie su visuomenės sveikata labai retai turi ką nors bendro“, – po sutarties pasirašymo sakė VMVT direktorius Mantas Staškevičius.

Pasak VMVT vadovo, labai svarbu, kad žmonės vartotų tik tuos papildus, kuriuos yra notifikavusi VMVT. Patvirtintų Lietuvoje maisto papildų sąrašą galima rasti VMVT interneto puslapyje: http://www.vet.lt/maisto-papildai/. Sąrašas yra nuolat peržiūrimas ir atnaujinamas.

Šaltinis: https://vmvt.lt/naujienos