DAUGIAU KAIP TRIS DEŠITMEČIUS VEIKANTIS LIETUVOS SPORTO MUZIEJUS

DAUGIAU KAIP TRIS DEŠITMEČIUS VEIKANTIS LIETUVOS SPORTO MUZIEJUS

 Lietuvos sporto muziejaus l.e.p. direktorė Ilona Petrokienė rankose laiko leidinį „Kultūrizmo akademija“ ir Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba. / KA nuotrauka.

 

2022 m. rugpjūčio 26 d. Kaune Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba susitiko su Lietuvos sporto muziejaus l.e.p. direktore Ilona Petrokiene. Lietuvos sporto muziejaus gidas papasakojo ir parodė muziejuje sukauptus ekspponatus. Įdomiausios  ekspozicijos – Jadvygos ir Jono Ramanauskų Lietuvos cirko istorijos ir Algirdo Šosiko bokso ekspozicijos. Susitikimo metu su Lietuvos sporto muziejaus l.e.p. direktore I. Petrokiene buvo diskutuojama apie muziejaus svarbą, eksponatų išsaugojimą ir visuomenės pritraukimą į muziejų. Taip pat buvo aptariamos galimybės dėl bendradarbiavimo tarp Kultūrizmo akademijos ir Lietuvos sporto muziejaus. Kultūrizmo akademijos prezidentas R. Bimba padovanojo muziejui leidinį Kultūrizmo akademija. Muziejaus l.e.p direktore I. Petrokiene R. Bimbai įteikė Lietuvos sporto muziejaus ženkliuką.
Kauno senamiestyje prieš daugiau kaip tris dešimtmečius įsikūręs Lietuvos sporto muziejus sukaupė apie 20 000 eksponatų iš kurių beiveik 1000 eksponuojami nuolatinėje ekspozicijoje ir parodose. Lietuvos sporto muziejuje galima susipažinti su Lietuvos sporto ištakomis, kūno kultūros ir sporto pradininkais, sporto vadovais, sporto šakomis, žymiausiais sportininkais. Ekspozicijoje taip pat yra skirtas stendas kultūrizmui.