Absoliutūs Lietuvos taurės varžybų laimėtojai: Justas Poliakus (kultūrizmas), Neda Silkinytė (bikinio fitnesas) ir  Julita Ciūnytė (kūno fitnesas). Vyginto Sereikos vs-foto.lt nuotrauka.

2021 m. spalio 17 d. Kėdainių arenoje įvyko IFBB Lietuvos taurės varžybos, kuriose dalyvavo per 130 sportininkų. Atletai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunimo, veteranų ir suaugusiųjų. Varžybose be lietuvių dalyvavo ir svečiai iš Estijos.

Jaunimo (iki 23 m.) kultūrizmo absoliučiu nugalėtoju tapo Karolis Linkevičius. Puikiai pasirodė du jaunimo amžiaus atletai Domantas Šunokas (klasikinis kultūrizmas) ir Domantas Poliakovas (figūra) laimėję savo amžiaus grupėse. Tas pačias pergales šie du atletai pasiekė rungtyniaudami suaugusiųjų taurės varžybose.

Suaugusiųjų taurės varžybų absoliučiais nugalėtojais tapo: Neda Silkinytė (bikinio fitnesas), Ciūnytė (kūno fitnesas) ir Justas Poliakus (kultūrizmas). Klubų įskaitoje pirmą vietą užėmė Marijampolės „Tauras“, antrą – Jurbarko „Progresas“ ir trečia – Kauno „Minotauras“. Trenerių įskaitoje  Rinaldas Česnaitis surinko 426 taškus ir pelnė pirmą vietą, Marius Blaževičius – antrą vietą ir  Arūnas Vandys – trečią vietą.

Varžybų rezultatus galima atsisiųsti paspaudus čia.