Kultūrizmo akademijos NATULA Sveikatingumo seminaro ir forumo dalyviai. Iš kairės: Algirdas Taluntis, Gintarė Jonikė, Jevgenijus Gorelikas, Lukas Jaliunas, Remigijus Bimba, Gabrielius Guogis, Roman Zaronskis, Gediminas Adomaitis, Paulius Velaikis. KA nuotrauka.

Kultūrizmo akademija Vilniuje sporto klube SportGates balandžio 27 d. suorganizavo VII-ą NATULA Sveikatingumo seminarą ir forumą. Dalyvavo sveikatingumo, fizinio parengimo, kultūrizmo, grupinių pratybų treneriai, instruktoriai, asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, kurie pasidalijo sukaupta patirtimi su savo kolegomis ir sporto visuomene. Sveikatingumo seminare buvo teorinės paskaitos ir pratybos. Forume vyko diskusija, kurios tema: „Sportas be traumų: siekiamybė ir realybė?“. Kultūrizmo akademija vienija sveikatingumo ir jėgos sportų spacialistų profesionalus, kelia jų kvalifikaciją, moko visuomenę sveikos gyvensenos pagrindų. Kultūrizmo akademija tęsia pradėtą švietėjišką darbą. Leidžia vienintelį leidinį „Kultūrizmo akademija“ Lietuvoje popierine ir elektronine forma (abi jos turi ISSN kodą), kuriame rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą.

I sesijoje – teorinės paskaitos ir pratybos. Pranešimus skaitė ir pratybas vykdė: kineziterapeutės Jurgita Veliulytė („Krūtinės ląstos įtaka stuburo kontrolei“), Gintarė Jonikė (Pagrindinės pečių lanko problemos ir jų sprendimas mankšta).
II sesijoje – Sveikatingumo profesionalų forumas. Diskusijos tema: „Sportas be traumų: siekiamybė ir realybė?“. Forume dalyvavo:
· Algirdas Taluntis. Asmeninis treneris, struktūrinio balanso specialistas;
· Jevgenijus Gorelikas. Kultūristas, treneris, sporto organizatorius, gydytojas. 4 kartus Lietuvos kultūrizmo čempionas. Europos vicečempionas (1997 m.). 2022 m. įrašytas į Kultūrizmo šlovės galeriją;
· Gabrielius Guogis. „Sunkumų klinikos“ treneris ir kineziterapeutas;
· Gediminas Adomaitis. Žaidybinių sporto šakų komandų (krepšinio, futbolo, tinklinio ir kt.) ir sportininkų fizinio rengimo treneris. Rengia sportininkus kultūrizmo varžyboms. Trenerio darbo patirtis – 28-i metai;
· Gintarė Jonikė. Kineziterapeutė. 20 metų praktikuojanti ir taikanti įvairias trigerinių taškų bei raumenų spazmų atpalaidavimo technikas. Daugiau kaip 10 metų dirbanti laisvai samdoma lektore;
· Paulius Velaikis. bendro fizinio rengimo ir sveikatingumo treneris;
· Romanas Zaronskis. Licencijuotas sporto kineziterapeutas. Baigė Vilniaus universiteto medicinos fakulteto kineziterapijos studijas, sveikatos mokslų studijas. Dirbo medicinos klinikose su klientais po judamojo-atramos aparato traumų.
Forumą moderavo Kultūrizmo akdemijos soc. medijų projektų vadovas Lukas Jaliūnas.
III – paskutinėje sesijoje – pratybos. Lektorius – Gediminas Adomaitis („Pilvo raumenų treniravimo ypatumai“).
Renginio metu dalyviai vaišinosi sveikais „Fitsport.lt“ batonėliais. Susipažino su NATULA produktais. Sveikatingumo seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.


NATULA Sveikatingumo seminaro ir forumo dalyviai. KA nuotrauka.


Nuotraukoje Kultūrizmo akademijos parengtas trečiasis leidinys „Kultūrizmo akademija“, Kultūrizmo akademijos laureato „Už ypatingus nuopelnus kultūrizmui“ Valerijaus Koreškovo išleistos dvi knygos („70 metų, tai tik pradžia...“, „Ir visdėlto: 75-eri metai, tai tik pradžia...“), Mindaugo Juškos knyga „Kaip sukurti savo svajonių kūną“, Kultūrizmo akademijos 2024 m. kalendorius, NATULA produkcija. KA nuotrauka.

Sveikatingumo seminaro ir forumo partneriai:

 

Daugiau informacijos apie sveikatingumo seminarą ir forumą skaitykite:
www.facebook.com/KulturizmoAkademija
https://www.instagram.com/lietuvoskulturizmoakademija/
https://www.facebook.com/asmeninistreneris