SPORTUOK, VALGYK IR ATRODYK MAGIŠKAI!

SPORTUOK, VALGYK IR ATRODYK MAGIŠKAI!

 Asmeninė trenerė Ilana Kinderė atlieka pratimą svorio spaudimą kojomis treniruoklyje, Monikos Gofencienės nuotrauka.

Ilana Kinderė
Asmeninė trenerė

Mano tikslas – visada pasiekti norimo rezultato. Išlaikyti tai, kas padaryta ir gerinti estetišką bendrą viso kūno vaizdą. Juk tobulumui ir sveikatos gerinimui nėra ribų. Man yra malonumas turėti savo gyvenimo būdo stilių: visada išbandyti ir išmokti kažką naują, kas suteikia galimybę augti, kaip asmenybei.
Gyvenime reikia truputį magijos. Kas rytą pabudusi turiu savo ritualą ir darau nuostatą. Kokia manęs laukia diena? Gal nuostabi, gal energinga, gal pilna dovanų, o gal romantiška... Beje, taip ir nutinka. Kaskart už tai dėkoju. Daugelis moterų save nuvertina ir sako: Man metai nebe tie, Aš neturiu valios, kad pasikeisčiau, Man nekrenta svoris, viską išbandžiau, Aš taip negalėčiau ir t. t. Aš turiu savo nuomonę ir praktikos, kad įgyvendinti savo svajones. Amžius neturi reikšmės ir nesvarbu apie ką svajoji. Jei tikrai nori iš visos širdies, vadinasi gali viską! Pats geriausias laikas viską pradėti nuo balto popieriaus lapo yra dabar!
Kūno išvaizda, tai vienintelis dalykas kuris priklauso nuo mūsų įdėtų pastangų. Mes pačios galime sukurti ir kontroliuoti, kokią norime save matyti veidrodyje ir sukurti aplink save magnetiškumo. Tad kurkite save kaskart iš naujo ir jauskitės laimingomis!

Visą straipsnį galėsite perskaityti leidinyje „Kultūrizmo akademija“ 2022 m. Nr. 1 (2).