SVEIKATINGUMO PROFESIONALAI DALIJOSI SAVO PATIRTIMI SEMINARE

SVEIKATINGUMO PROFESIONALAI DALIJOSI SAVO PATIRTIMI SEMINARE

Sveikatingumo seminaras ir „Nobl nutrition“ forumas. Dalyvavo treneriai ir kineziterapeutai (iš kairės): Rasa Batulevičiūtė, Lukas Jaliūnas, Laura Kunskė, Dora Urniežiūtė, Daiva Janarauskienė, Remigijus Bimba, Vidmantė Treinienė, Ramunė Komžienė, Andrius Česnauskas, Bronius Burneika ir Andžej Gunevič.

 

   

Kultūrizmo akademija 2021-09-11 Vilniuje sveikatingumo ir sporto klube „G7“ suorganizavo Sveikatingumo seminarą ir „Nobl nutrition“ forumą.  Pirmą kartą Lietuvoje surengtas trenerių ir kineziterapeutų „Nobl nutrition“ forumas. Renginyje dalyvavo sveikatingumo, fizinio parengimo, sporto, kūno rengybos, kultūrizmo, grupinių užsiėmimų treneriai, instruktoriai, asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, kūno kultūros mokytojai ir kiti sveikatingumo profesionalai iš visos Lietuvos. Sveikatingumo seminare buvo teorinės ir praktinės paskaitos. Mokymuose aptartos mitybos, maisto papildų, treniruočių planavimo, treniravimo naujovės ir aktualijos.

I sesijoje – teorinės paskaitos. Pranešimus skaitė: dr. Petras Minderis („Angliavandeniai ir riebalai kasdieninėje ir sportinėje mityboje – išsivaduokime iš dichotominio mąstymo“), doc. dr. Ramutis Kairaitis („Maisto papildai sportuojantiems ir norintiems gyventi sveikai“) ir Paulius Želnerukas („Jėgos treniruočių periodizacija ir svarba kasdieniniame gyvenime“).

II sesijoje – „Nobl nutrition“ forumas. Forume dalyvavo 10 trenerių ir kineziterapeutų, kurie pasidalino savo sukaupta darbo patirtimi. Buvo diskutuojama apie treniravimo aktualijas ir patirtis, kurios taikomos sportinėse ir sveikatingumo treniruotėse. Tai – pirmasis tokio pobūdžio forumas. Forumą moderavo Remigijus Bimba.

„Nobl nutrition“ forume dalyvavo:

Andžej Gunevič. Asmeninių ir grupinių užsiėmimų treneris, darbo patirtis – 12 metų. Turi patirties sporto klubų valdyme. Propaguoja funkcinį fitnesą. Lengvo kultūrizmo ir crossfit‘o varžybų dalyvis.
Andrius Česnauskas. Treniruočių studijos „Movement LAB“ įkūrėjas, „Aeromix“ lektorius, asmeninis treneris. Specializuojasi funkciniame treniravime mažose grupėse ir asmeninėse treniruotėse.  
Bronius Burneika. Trenerio darbo patirtis – daugiau nei 10 m. Šiuo metu vadovauja sporto mokyklai Vilniuje, yra fizinio parengimo treneris. Turi savo sporto studiją, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos treneriai.
Daiva Janarauskienė. Kineziterapeutė, sveiko kūno studijos bendrasavininkė ir trenerė, darbo patirtis – daugau nei 10 metų  Šiuo metu klientus treniruoja „Sportyje“.
Dora Urniežiūtė. „CrossFit Kaunas“ savininkė, CrossFit Level 2 trenerė, medicinos gydytoja, baigusi šeimos medicinos rezidentūrą. Domėjimosi sritys: jėgos treniruotės, sporto mityba ir fiziologija.
Laura Valatkevičiūtė Kunskė. Kineziterapeutė, dirba Vilniaus teniso akademijoje. Baigė kineziterapijos bakalauro studijas. Dažniausiai dirba su didelio meistriškumo tenisininkais, tačiau yra dirbusi ir su kitų sporto šakų atstovais.
Lukas Jaliūnas. Asmeninis treneris, dietistas, mitybos ir maisto papildų specialistas. Vilniaus kolegijoje baigė dietetikos profesinį bakalaurą, klinikinio dietisto specialybę.
Ramunė Komžienė. Kineziterapeutė, asmeninių ir grupinių užsiėmimų trenerė. Baigė gydomosios kūno kultūros bakalauro studijas, reabilitacijos magistro studijas, turi kineziterapeutės kvalifikaciją. Dirba Vilniaus kolegijoje Sveikatos priežiūros fakulteto lektore ir sporto klube „Forumfitness“ trenere.  Darbo patirtis sporto klubuose 21 metai.
Rasa Batulevičiūtė. Trenerė, kineziterapeutė. Profesionali sportininkė – lengvaatletė, buvo Lietuvos rinktinės narė. Vilniaus universitete įgijo kineziterapijos programos bakalaurą ir Lietuvos edukologijos universitete kūno kultūros bakalaurą. Su seserimi įkūrė „LR Kineziterapijos studiją“. Taip pat dirba kineziterapeute Lietuvos olimpinėje rinktinėje.
Vidmantė Treinienė. Sveikatingumo trenerė, Lietuvos sporto universiteto ir Lietuvos sporto akademijos lektorė. Baigė LKKA sporto trenerio bakalaurą (kultūrizmo ir kūno rengybos specializacija) ir Turizmo ir sporto vadybos magistratūrą. Įsteigė studiją savo namuose, dirba sveikatingumo trenere. 

III – paskutėje sesijoje – praktiniai užsiėmimai. Lektorė – kineziterapeutė, masažuotoja, trenerė Gintarė Pranaitienė. Tema: „Pratimų parinkimas esant skirtingų miofascialinių grandinių disbalansui“.

Renginio metu dalyviai vaišinosi sveikais „Nobl nutrition“ kokteiliais. Sveikatingumo seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

 

„Nobl nutrition“ forumą galima žiūrėti:
https://www.youtube.com, 1 dalis
https://www.youtube.com, 2 dalis

 

Seminaro-mokymo partneriai:

Nobl       

 rbimba

Daugiau informacijos apie sveikatingumo seminarą ir „Nobl nutrition“ forumą skaitykite:
www.facebook.com/KulturizmoAkademija
https://www.instagram.com/lietuvoskulturizmoakademija/
https://www.facebook.com/asmeninistreneris