Kultūrizmo akademijos Sveikatingumo seminaro ir forumo dalyviai. Iš kairės: Remigijus Bimba, Paulius Velaikis, Liudas Vaisieta, Lukas Jaliūnas, Živilė Povilaitytė-Buzaitė, Justė Parnarauskienė, Karolis Aleksandravičius, Edvardas Grišinas. KA nuotrauka.

Kultūrizmo akademija Vilniuje rugsėjo 23 d. suorganizavo V-ą Sveikatingumo seminarą ir forumą. Jau tapo graži tradicija, naujo sporto sezono pradžioje suburti sveikatingumo, fizinio parengimo, kultūrizmo, grupinių pratybų trenerius, instruktorius, asmeninius trenerius, kineziterapeutus pasidalinti sukaupta patirtimi su savo kolegomis ir sporto visuomene. Sveikatingumo seminare buvo teorinės ir praktinės paskaitos. Forume vyko diskusija, kurios tema: „Kas svarbiau siekiant optimalaus kūno svorio – mityba ar sportas?“. Kultūrizmo akademija vienija sveikatingumo ir jėgos sportų spacialistų profesionalus, kelia jų kvalifikaciją, moko visuomenę sveikos gyvensenos pagrindų. Kultūrizmo akademija tęsia pradėtą švietėjišką darbą. Leidžia vienintelį leidinį „Kultūrizmo akademija“ Lietuvoje popierine ir elektronine forma (abi jos turi ISSN kodą), kuriame rašoma apie kultūrizmo, kūno rengybos ir sveikatingumo kultūrą.

I sesijoje – teorinės ir praktinės paskaitos. Pranešimus skaitė ir pratybas vykdė: asmeninė sveikatingumo trenerė Vidmantė Treinienė („Efektyvus sveikatingumo trenerio darbas“), kineziterapeutė Jurgita Veliulytė („Krūtinės ląstos įtaka stuburo kontrolei“).
II sesijoje – Sveikatingumo profesionalų forumas. Diskusijos tema: „Kas svarbiau siekiant optimalaus kūno svorio – mityba ar sportas?“. Forume dalyvavo:
·       Justė Parnarauskienė, gydytoja dietologė;
·       Živilė Povilaitytė-Buzaitė, sveikos gyvensenos entuziastė, daugiau nei trisdešimt metų aistringai besidominti žmogaus anatomija;
·       Edvardas Grišinas, gydytojas dietologas;
·       Karolis Aleksandravičius, galiūnas, stipriausias 2021 ir 2023 m. Lietuvos žmogus;
·       Liudas Vaisieta, pirmasis Lietuvos vyrų figūros čempionas, verslininkas, kūno rengybos propaguotojas;
·       Paulius Velaikis, bendro fizinio rengimo ir sveikatingumo treneris.
Forumą moderavo: Lukas Jaliūnas, Kultūrizmo akdemijos soc. medijų projektų vadovas.
III – paskutinėje sesijoje – praktiniai užsiėmimai. Lektorai – asmeninis treneris Romualdas Vaičiūnas („Svarsčių integravimo į sveikatingumo treniruotes pradmenys”), grupinių pratybų instruktorius ir asmeninis treneris Kęstutis Bačkis („Kam tinka funkcinė treniruotė?“).
Renginio metu dalyviai vaišinosi sveikais „Fitsport.lt“ batonėliais. Sveikatingumo seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

Nuotraukoje XIX amžiaus svarstyklių svarsčiai. To laikmečio stipruoliai pradėjo kilnoti svarstyklių svarsčius. Taip ir gimė nauja sporto šaka svarsčių kilnojimas. Kultūrizmo akademijos parengti du leidiniai „Kultūrizmo akademija“, Kultūrizmo akademijos laureato „Už ypatingus nuopelnus kultūrizmui“ Valerijaus Koreškovo išleistos dvi knygos („70 metų, tai tik pradžia...“, „Ir visdėlto: 75-eri metai, tai tik pradžia...“), Živilės Povilaitytės-Buzaitės knyga „Viskas dėl angliavandenių“, Mindaugo Juškos knyga „Kaip sukurti savo svajonių kūną“. KA nuotrauka.

Sveikatingumo seminaro ir forumo partneriai:

 

Daugiau informacijos apie sveikatingumo seminarą ir forumą skaitykite:
www.facebook.com/KulturizmoAkademija
https://www.instagram.com/lietuvoskulturizmoakademija/
https://www.facebook.com/asmeninistreneris